Jdi na obsah Jdi na menu
 


 


V koupelnách bývají lidé většinou nazí. A když je někdo nahý, myslí přitom většinou na sex. Sejdou-li se v koupelně on a ona, je pravděpodobné, že to dopadne přinejmenším nějakým tím laškováním.

Chodil jsem ji šmíroval klíčovou dírkou...

Ze všech méně obvyklých míst, na kterých se lidé milují, patří koupelna k těm nejběžnějším. Jednak ji má doma každý, jednak je v ní - jak už bylo výše řečeno - nahota přirozená a kromě toho není třeba riskovat, že nás uvidí někdo třetí (jako třeba při sexuálním výletu do přírody). Pánové, ruku na srdce, kdo z vás při sprchování či koupání ve vaně nikdy nepomyslel na sex? Na tutéž otázku by určitě stejně zareagovala drtivá většina žen. Koupelna je zkrátka místo, kam patří přinejmenším odvážné představy...  a v případě mnoha párů i vzrušující skutečnost!

„Na začátku našeho společného bydlení jsem se nemohl své přítelkyně nasytit. Líbilo se mi pozorovat ji při spánku, když měla vyhrnutou noční košili a pod ní nic... A šmíroval jsem ji také klíčovou dírkou v koupelně... „Vzrušovalo mě sledovat, jak se dráždí proudem vody mezi nohama, jak si pečlivě mydlí celé tělo. Trvala bohužel na tom, že chce být v koupelně sama. Pak mé šmírování ale jednoho dne odhalila".
Jeho partnerka pokračuje. „Tak nějak jsem vytušila, že se na mě chodí dívat. A směrem ke klíčové dírce jsem při jednom sprchování pokynula, ať jde dál, protože mě to dost silně vzrušilo. Líbilo se mi, že se zachoval jako chlap a šmírování přiznal. Čekala ho sladká odměna - mohl mě důkladně umýt odshora až dolů. Je jasné, že nejvíc si vyhrál s bradavkami a kundičkou. Upevnili jsme pak sprchu do držáku a v proudu vody jsme se navzájem vyhonili. Bylo to úžasné a děláme to od té doby pravidelně."Vana - místo předehry i divokého milování

Bohužel majitelé panelákových koupelen nemají příliš mnoho prostoru pro sex. Kdo vlastní větší vanu jistě přizná, že se souloži nebrání a může si ji tak lépe užít. A někdo má i to štěstí si to vyzkoušet například v hotelovém apartmánu...

„Začínáme tím, že společně napustíme plnou vanu tak horkou vodou, jak sneseme. Nezapomeneme na spoustu pěny a na stoleček se šampaňským a skleničkami. Jeden druhého svlékneme a opatrně se naložíme do vody. Nejdřív jen tak ležíme a popíjíme. Někdy se dráždíme a provokujeme slovně. Potom se začneme ve vodě osahávat. Stoupnu si a partnerka mě kouří. Pak si to vyměníme: ona se postaví tak, že má jednu nohu ve vaně a jednu na jejím okraji a já ji zuřivě lížu. Samotné šoustání probíhá buď ve vaně (alespoň první číslo), nebo na podlaze, kde je měkká předložka. Souložíme, dokud se neuděláme."
Potom si vlezeme zpátky do vany, kam připustíme zase horkou vodu a vychutnáváme si dohru. Párkrát jsme zkusili i variantu, že jsme v koupelně se šoustáním začali, pak jsem přenesl partnerku do ložnice a mokří a rozjetí jsme pokračovali se souložením v peřinách."


Názorný příklad může být jedním z možných návodů pro vaše večerní hrátky. Ať už máte doma vanu nebo jen sprchový kout, neváhejte a pro změnu to zkuste v koupelně.


Pár rad na konec aneb na co si dát pozor:

Na uklouznutí:
Podlaha bývá velmi kluzká, zejména poté co se při hrátkách pokryje vycákanou vodou. Lze přijít i ke kuriózním nehodám: jeden muž si vyvrkl kotník, když uklouzl po vlastním spermatu...

Na opaření:
To první hrozí při sprchování, když správně neodhadneme teplotu vody. Zarudlý penis nebo popálená kundička rozhodně vezmou chuť do dalších hrátek, nehledě na to, že může dojít k neplánovanému fyzickému násilí. Co se týká nastydnutí, to hrozí, když zůstanete ve vaně příliš dlouho.

Na nechtěný výstřik:
Více než kde jinde hrozí, že - jak se lidově říká - chlapovi podjedou nohy a místo toho, aby ozdobil svým semenem partnerce záda, nastříká jí ho dovnitř. Spoléháte-li  při milování jen na včasné vytažení, nemuselo by se vám to v kluzkém prostředí koupelny při divočejších hrátkách vyplatit!

Na příliš hlasitý řev:
To se týká zejména panelákových bytů, kde bývá v prvním patře slyšet, když se v sedmém napouští vana. Neubráníte-li se divokým výkřikům a sténání jako z pornofilmů, sousedé z celého domu vás bud odsoudí nebo vám budou závidět. Ti, kteří si hlasové projevy vyloží mylně, mohou dokonce zavolat policii v domnění, že dochází ke znásilnění!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář