Jdi na obsah Jdi na menu
 


Následující řádky patří těm z vás, kteří se nespokojíte v partnerské posteli s klasikou. Kromě normální soulože se dá dělat spousta jiných věcí. Ne všechny z nich mohou být každému po chuti, ale kdo nic nezkusí, ten se nic nedoví. Za vyzkoušení nic nedáte - můžete jedině získat. Nebyli byste prvním párem, který v sobě objevil dříve netušené sklony...


Svázal jsem jí ruce a udělali jsme se dvakrát rychleji!

Své tajné sexuální představy má snad každý člověk. Někdo se k nim přizná. Jiný ne. Řada z nich se týká určitého stupně násilí při souloži...

„Všiml jsem si že moje žena nejsilněji prožívá šoustání při poloze zezadu". "Mě se to také líbilo ze všech poloh nejvíc. Představoval jsem si, že ji vlastně znásilňuji. Jen stěží jsem odolával pokušení plácnout ji při souloži přes zadek. Někdy jsem si dokonce v duchu hrál na to, že do její kundičky tvrdě vniká cizí chlap."

"Jednou jsme si udělali černou hodinku s lahví vína a během ní jsme si otevřeně povídali o sexu. A já zíral - manželka měla přesně ty samé představy jako já. Hned jsme to vyzkoušeli, svázal jsem jí ruce za zády šátkem a přirážel tentokrát ještě tvrději. Udělala se za dvojnásob kratší dobu než obvykle... a já vlastně taky. Od té doby jsou podobné hrátky pravidelnou součástí našeho šukání a už jsme je vyzkoušeli v nejrůznějších variantách.


Jistě dva zmíněné případy nejsou sami, koho něco podobného napadá a kdo si to pak v praxi vyzkouší. Kdyby se mezi obyvatelstvo rozdaly pro ženy sexuální dotazníky, byli byste asi překvapeni, kolik žen sní o tom,  že je partner znásilnil. Nenajdou ale odvahu se k tomu přiznat, aby nebyly považovány za úchylné, a často se tak připravují o kvalitnější sex.

„Zlobil jsem, muč mě a ošukej!"

Stát se hračkou v rukou svého protějšku, o tom samozřejmě nesní pouze příslušnice něžného pohlaví. Nejeden chlap, který by na sebe jinak nenechal vztáhnout ruku, má tajnou potřebu ocitnout se nahý a svázaný v moci nějaké dívky nebo ženy. To je důvod, proč tolik prosperují dominy a proč skoro každá druhá holka z privátů nabízí "lehké S/M". Přes den velký šéf, v posteli otrok, co poslušně vylizuje partnerce zadek, aportuje kalhotky a nechá si lehce (nebo i tvrdě) týrat svoji mužskou chloubu, to je poměrně častý obrázek. Pravdou je, že dominantních žen je mnohem méně, než submisivních. Nejedna manželka by si ale třeba ráda tímhle způsobem vyřídila účty.

"Dostali jsme se k tomu tak nějak neplánovaně," ... „Já jsem vždycky tajně snil, jak mě nějaká holka nebo i zralá žena lehce mučí. V téhle roli jsem si představoval i svoji manželku. Po jedné hádce, když jsme dělali „usmiřovací" šukačku, jsem jí navrhl aby mě tedy potrestala. Říkal jsem si, že v nejhorším to odmítne, jenže ona se té myšlenky chytila, a mně se tak splnil sen v reálu. Postupem času jsme dospěli k tomu, že si role měníme, a když jeden druhému něco provede, je pak v rámci odpouštění trestán."


Chcete něco jiného? Promluvte si o tom!

Ze dvou uvedených případů vidíte, že když se o tajných nekonvenčních přáních mluví, mohou se nakonec stát skutečností. Prvním krokem je zmínit se o svých touhách před partnerkou nebo partnerem. K tomu se dá přistoupit různě. Prohlížíte si erotické časopisy? A co takhle jednou přinést něco pikantnějšího a tvrdšího ve stylu, který se vám líbí? Vždycky můžete říct, že vám šlo jenom o prohlížení. Věta typu "Ty bys to dělala? Já bych to klidně někdy zkusil..." může prolomit dosavadní tabu. Na začátku vždycky půjde o náznaky - a pokaždé by mělo jít o hru, která je příjemná pro obě strany. V každém vztahu to bývá většinou tak, že jeden chce něco víc a toho druhého musí přesvědčit. Není pravidlem, že k nekonvenčním praktikám mají vždy blíže muži - jsou i případy žen, které nejsou dlouhodobě sexuálně uspokojené, protože se neodváží partnerovi svěřit, že to chtějí „jinak". V lepším případě se postupně partnerovi "odhalí", v horším hledají realizaci svých potřeb mimo vztah.


Několik osvědčených návodů pro začátečníky na nekonvenční milování ve dvou

Předtím, než se pustíte do sexuálních hrátek, losujte (nebo třeba hrajte karty), kdo bude tomu druhému sloužit. Ten, kdo prohraje je pak povinen celý večer dobrovolně plnit různá erotická přání a příkazy. Panové, nebojte se toho, v případě prohry vás čeká nanejvýš příjemné hodinové lízání na povel, v případě výhry se vaše žena nebo přítelkyně třeba konečně naučí kouřit.

Vyprávějte si sexuální příběh, ve kterém se odehrávají věci podle vašich sklonů a představ. Je jedno v jakém se odehrává období - šlechtična v rukou piráta, krutá paní a její sluha. Další z představ může být, že jste oba párem otroků, který má tvrdě šukat před sultánem, nebo stopařem, který je zastavil a s pistolí nutí k souloži. Fantazii se meze nekladou. Potom si ten příběh zkuste přehrát ve skutečnosti. Obsaďte se do rolí a vžijte se do toho, co jste si předtím říkali. Při troše fantazie prožijete nakonec soulož snů!

Zavažte svému protějšku oči šátkem a pak si s ním hrajte tak, že nebude vědět, co přijde v následující chvíli. V duchu si bude říkat, sáhne mi mezi nohy nebo na prsa? Plácne mě po zadku nebo mi strčí penis do pusy? Nejistota je vzrušující - pokud víme, že nám partner nebo partnerka neublíží. Tuto situaci lze vystupňovat i lehkým svázáním.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář