Jdi na obsah Jdi na menu
 


Injektomanie : Sexuální úchylka spočívající v rozkoši ze vstřikovaní kapalin do těla

Formikofilie : Původ této úchylky je v latinském formica = mravenec. Jedná se o jednu z variant zoofilie, kdy veškerý sexuální zájem takto postižených lidí se soustřeďuje na malé živočichy, jako například šneky, žáby a nejrůznější druhy hmyzu včetně mravenců, které si dotyčný přikládá na tělo, nejčastěji kolem pohlavních orgánů

Skatofilie : Je sexuální úchylka, u které skatofil dosahuje vzrušení anonymními telefonáty s erotickým obsahem

Symforofilie : Sexuální úchylka, vyznačující se sexuálním ukájením při automobilových nehodách.

Frotérismus : Sexuální úchylka týkající převážně mužů. Jedná se o takzvané tření, kdy se takto postižený otírá nebo dotýká ženy v přeplněném dopravním prostředku a do to do té doby, než dosáhne ejakulace. Při přistižení předstírají, že se ženy dotkli náhodou.

Tušérství : Tušér dosahuje vzrušení doteky intimních míst anonymních ženských objektů. Obvykle jakoby náhodou sáhne v dopravním prostředku nebo v parku na ňadro, zadek či genitál kolemjdoucí ženy. Jde o mírnější formu přímé sexuální agrese.

Gerontofilie : Úchylka, kdy postiženého vzrušují pouze staré ženy

Retifismus : Podskupina fetišismu, kdy jsou erotickým stimulem ženské boty

Pyrofilie : Úchylka, při níž se sexuální vzrušení vyvolává ohněm

Deflorační mánie : Sexuální úchylka, kdy dotyčný má touhu zbavit panenství co největší počet žen.

Homilofilie: Většina lidí, kteří chodí do kostela, to dělá kvůli víře. Případně proto, že mají zájem o architekturu nebo historii. Ne tak homilofilové - ty rajcuje představa sexu během mše případně při jiném náboženském kázání. Hierofilové jsou méně nároční, těm stačí jen soška nebo svatý obrázek.

Ofidiofilie: Zkuste hodit ženské hada kolem krku. Pravděpodobně začne příšerně ječet! To takový ofidiofil se tím hadem začne rovnou ukájet.

Dendrofilie: Bože, to je krásný buk! A co teprve ten keřík jeřabin! Ano, tak nějak se s trochou nadsázky chová dendrofil. Sexuálně ho totiž fascinují stromy a keře.

Nozofilie: Lékařské slovníky tak charakterizují touhu po tom být nevyléčitelně nemocný. Sexuologické slovníky tuto definici rozšiřují takto: Nozofilové jsou sexuálně fascinováni člověkem, který má smrtelnou nemoc

Amaurofilie: Možná jste někdy zkoušeli souložit se zavázanýma očima. Amaurofilům tohle nestačí, potřebují k sexu někoho, kdo je skutečně slepý

Hirsutofilie: Módní trend velí - holte si podpaždí, ať už jste žena nebo chlap. Jenže pro hirsutofily je právě tohle cesta do pekel. Je vzrušují partneři, kteří mají v podpaždí pořádné afro.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář